Újrakezdők - Szerelmes szingli szittert keres

Újrakezdők - Szerelmes szingli szittert keres

The Rebound
Greeta

Sandy, a negyvenéves kertvárosi édesanya megdöbben, amikor rájön, hogy férje megcsalta őt. Azonnal becsomagol, és két gyermekeivel New Yorkba veszi az irányt. Hamar sikerül munkát találnia, azonban belátja, hogy bébiszitter nélkül nem tudja menedzselni a családot és a munkát is. A lakási alatti… Több

Premier (HU): 2010.07.22.

2020.10.07 HannaK

Imádtam a két főszereplőt benne, Zeta-Jones nekem néha kicsit merev, de ebben jó volt. A története kis limonádé, de szerethető.

2017.04.12 indingo

Nekem meglepően tetszett a film, végig lekötötte a figyelmemet. Szépen bontakozik ki a a szerelmesek története, nem éreztem zavarónak sem a korkülönbséget, talán Görög László szinkronja zavart csak egy picit.

2016.04.10 Szilonka

Aranyos film, egyszer meg lehet nézni. Romantikus és helyenként még vicces is. A történet bár nem túl eredeti, de szerethető kis film volt. Catherina Zeta Jones bombanő a filmben.

2019.08.01 Ms. Akárki

Imádnivaló és nagyon jó humorú romantikus vígjáték. Erő nő karakater aki nem hagyja hogy az élet elnyomja. Nekem kifejezetten tetszett hogy a babyszitterbe szeretett bele végül.

2016.05.06 TomÁcs

Aranyos film volt, nagyon kis cukik voltak a gyerekek. A története jól adagolja az információkat, én nem unatkoztam rajta.