Ónodi Eszter
Lucia Brawley
Herendi Gábor
Lucia Brawley
Oroszlán Szonja

Hiába a nagy lottónyeremény, Tamás filmje hatalmasat bukott. A fivérek végül Alex nyomára bukkannak, aki épp ekkor szabadul egy amerikai börtönből, és ezúttal is álnéven okoz felfordulást. A testvérek abban a reményben, hogy megvehetik tőle egy színdarab jogait, és visszaszerezhetik a… Több

Rendező: Herendi Gábor
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2008.12.18.

2021.12.20 leo1969

Szuper.

Nem megy ez nekem.Nem értem a filmet,a lényegét,vagy a mondanivalóját,vagy nem tudom.Nekem rémesen szörnyű,és fárasztó.Nem poénos,nem pörgős,nincs semmi lényegi mondanivalója.Csapnivaló szemét.

2017.08.30 Deku

Én tökre máshogy képzeltem volna el ezt a filmet a története alapján. Nem lett rossz a film csak másabb volt az elképzelés és amit kaptam. De persze az jó pont, hogy remek a befejezése.

2017.03.08 GedyPapa

Az egyik kedvenc magyar filmem, ami cáfol minden olyan meggyőződést, hogy mi nem tudunk igazán ütős, színvonalas filmet készíteni. A musicalsége pedig még inkább tetszett, hiszen merészen nyúltak a készítők egy olyan terepre, amin azért egyszerűen meg lehet csúszni. De állva maradtak!

2018.01.30 diumiu

A folytatásoktól mindig tartok, a Valami Amerika esetében is ez volt, de óriási pozitív csalódás ért amikor annak idején láttam a filmet. Az új szereplők megjelenése nagyszerű ötlet volt, illetve az is, hogy egy musicalt rendezett meg a csapat. Kieme... Több

A film elején láthattuk, hogy Várnai Tamás megrendezte a Bűnös város című filmet, amely hatalmas bukás lett a történet szerint. Pár évvel korábban lehetett hallani híreket, hogy tényleg el fogják készíteni a Bűnös várost, és úgy néz ki, hogy idén, 2021 október végétől megtekinthető lesz a teljes film a www.bunosvaros.hu oldalon támogatói jegy vásárlását követően.Szerző: Gábor390920

Eszter lakásában 500 szál vörös rózsát szórtak szét, ezzel próbálta Alex kiengesztelni őt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az East-West musical próbáinak jeleneteit a budafoki Törley pezsgőgyár üzemében forgatták.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A New York-i sztriptízbárban játszódó jeleneteket valójában a Corvin tetőn vették fel (annak ellenére, hogy a stáb járt New Yorkban forgatási célból, turista vízummal).Szerző: ArpiHajdu és Réci

Bala ragozási problémája az őt alakító színész, Csuja Imre ötlete volt, aki a forgatókönyvben látott meg egy ilyen hibát, s gondolta, ez működhet humorforrásként.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2015. 12. 22.)
Ritka jó második részt sikerült összehoznia Herendi Gábornak, bölcsen várt néhány évet, amíg megérik az idő a folytatásra, és nem változtatott a siker receptjén, méltó volt saját magához, ami nem volt könnyű, hiszen a Valami Amerika igen hamar legendává vált. Több