Valentin nap

Valentin nap

Valentine's Day

Los Angelesben a szerelmesek világnapján, február 14-én, vagyis Valentin napon sok minden történik egyszerre: egy virágárus kész megkérni barátnője kezét, egy bébiszitter úgy döntött, hogy itt az ideje megszabadulni a szüzességétől, mindeközben a nagyszülei kapcsolata válságos időszakot él… Több

Rendező: Garry Marshall
Premier (HU): 2010.02.11.

2022.07.06 akela70

opy

Gyatra utánzata az "Igazából szerelem" cimű filmnek.

2020.03.31 Puncs

Csak a sztárdömping miatt néztem meg. Egyszerű, kiszámítható romantikus vígjáték, de egyszer meg lehet nézni.

2016.01.25 szaka123

Sztárdömping... Sok szálon futó cselekmény, ami valahol találkozik. Van ahol kiszámítható ki-kihez tart, van ahol meglepő a végkifejlet. Érdemes megnézni, első randira tökéletes! :)

2019.07.23 Ms. Akárki

Klasszikus romantikus vígjáték amit évente újranéz az ember, főleg ha szingli egy vagon csokival:D Több történetszál valentinnapját mutatja be a film és nekem a valentin nap buli szervező csajszié tetszett a legjobban aki végül összejött a sporttudósítóval a végére.

2017.07.25 Lonka

Jópofa ötletnek találom ezt az elindulnak valahol a történetben, amelyek egy közös cél felé haladnak. Kicsit gondolkodásra, kombinálásra ösztönzi a nézőt is.

Carter Jenkinsnek meg kellett tanulnia gitározni a szerepe miatt.Szerző: ps

A forgatás 53 napig tartott.Szerző: ps

Jamie Foxx feljátszotta a filmhez a 'Quit Your Job' című dalát.Szerző: ps

Julia Roberts lemondott szerepéről A szív bajnokai (2009) című filmben, és inkább ebben vállalt szerepet. Ugyanakkor Sandra Bullock ebből a filmből szállt ki, és inkább A szív bajnokait választotta.Szerző: ps