Várandósok - Az a bizonyos 9 hónap

Várandósok - Az a bizonyos 9 hónap

What to Expect When You're Expecting

Rendező: Kirk Jones
Forgatókönyvíró: Shauna Cross, Heather Hach, Heidi Murkoff
Premier (HU): 2012.05.31. | RTL+ (2022.11.17.)

2022.05.27 Lóri Ádámcsik

Esti mozi

Egy elalvás előtti, esti mozihoz teljesen kiváló a film!

2021.10.06 Ildikó Bacskai

Az egyik legviccesebb terhes film, minden várandósnak ajánlom. :D Nem egy nagy, mély mondandójú dráma, hanem könnyed szórakozás szuper színészekkel és aranyos kivitelezéssel.

2020.01.12 dailyfilmsan

Jót szórakoztam rajta. A különböző embertípusok és pártípusok különböző féle képen élik meg az emberi lét csodáját. Ezt jól mutatja a film. A humor sem túlzott vagy alpári.

2020.05.03 kevelin

hát nem tudom. nekem nem jött át. a sztori jónak ígérkezett, sőt az is hogy ennyi szempontból mutatja be ezt a témát, mégis halál unalmas volt. a színészi gádda is jóval többet ígért, sok nagy kedvencem is játszik benne. az apákat alakító színészek ... Több

2020.11.01 KCintia

Erőltetett

Vannak benne túlzások, felesleges részek. A nagy hírű színészek, akik részt vettek a filmben, azért azt meg kell mondani, hogy nyújtottak már jobb alakítást is. Viccesnek vicces volt, de ahogy említettem is, sok helyen már túlzásokba mentek át. Egy átlagos vígjáték, amin egyszer jót derül az ember.

Az azonos nevű terhességi útmutatók népszerű sorozata alapján készült. 2011 óta több mint 14,5 millió könyvet adtak el a filmnek köszönhetően.Szerző: dailyfilmsan

84,4 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

40 millió dollárból készült a film.Szerző: LionelMessi10