Varázslók a Waverly helyből - A film

David DeLuise
Maria Canals-Barrera
Jake T. Austin
Selena Gomez

Amikor Alex keresztbe tesz a békés családi vakációnak azzal, hogy szörnyű varázslatot küld szüleire, Alex és Justin elindulnak, hogy megtalálják az álmok kövét, ami minden varázslatot képes visszafordítani. Ezalatt Max próbálja összetartani a… Több

Forgatókönyvíró: Todd J. Greenwald
Premier (HU): 2010.01.28. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.08.04 Ms. Akárki

Klasszikis tiniknek szóló disney történet. Aki a sorozatot is nézte annak ez kötelező darab. Vicces pörgős film amit főleg a kisebbek fognak értékelni igazán.

2017.12.09 Deku

Kétségtelen, hogy ezt minőségi szórakozásnak lehet hívni és ajánlani azt másoknak. Ez az amit én igazán szórakoztató filmnek és minőségi alkotásnak tudok hívni.

2018.07.28 Norbi

A kellemes nyaralós hangulatot egyből átéltem én is. A szereplők természetesen játszottak ( mondjuk ennyi sorozatrész után ez már elvárható) , a történet nem valami zseniális , de az enyhén Harry Potter-es varázslás adott egyfajta pozitív plusz élményt.

2016.07.26 Leilani

A sorozathoz hasonló ez a film, de annál unalmasabb. Vannak benne izgalmas részek is és a táj is nagyon gyönyörű. A film eleje egy kicsit akadozik, de a vége felé már egyre izgalmasabb. Azoknak ajánlom, akik látták a sorozatot is.

2017.09.29 SzFa

Elég jó sorozat, mindig oda ragasztott a tv elé. Jók a poénok, jó a történet és igazán érdekes minden rész. Tetszik hogy a valóéletet keverik a varázsvilággal.