Zene és szöveg

Zene és szöveg

Music and Lyrics
tamas84

Alex Fletcher rocksztár évei már a háta mögött vannak, és mindent meg kell tennie, hogy karrierje új lendületet kapjon. Fletcher képtelen előállni a tökéletes dalszöveggel, ezért felkéri Sophie-t, hogy segítsen neki. A nőnek először semmi kedve segíteni a nagyképű zenésznek, Alex ezért úgy… Több

Premier (HU): 2007.03.08.

2019.05.19 Ms. Akárki

Nagyon jó romantikus film. Hugh Grant egyik legjobb filmje. Remek történet és zseniális betétdalok. Imádtam mindegyiket és rongyosra hallgattam. A kedvencem Haley Bennetté volt amikor a klippjét mutatták. Aki szereti a zenés romantikus filmeket, annak ez kihagyhatatlan.

2018.12.13 mamiéstöti2

Nekem egyáltalán nem tetszettek az alkalmazott klisék és a sztori is elég egyhangú tartalmatlan volt.

2017.12.26 indingo

Drew Barrymore és Grant párosa nagyon helyes volt. tetszett a film, a régi idők nagy fiúcsapatának letűnt sztárjával a középpontban. Nagyon viccesek voltak a fellépések, meg amikor becsípődött a dereka.

2018.04.09 Szilonka

Helyes, humoros, könnyed, nagyon amerikai, romantikus és kedvelhető kis film. Ezzel ugrottak be róla elsőnek. Nem kell rajta sokat agyalni, nincsnek benne nagy csavarok, de én bírtam.

2018.03.30 Bazzzsi

Helyes és könnyed romantikus film, bár Hugh és Drew karatere nekem nem illik valahogy össze. Már az elejétől lehet tudni, hogy a két szereplő összejön, de ez se zavart.

A filmben hallható dalok közül a legtöbbet Adam Schlesinger szerezte. A Dance With Me Tonight című számot a rendező 13 éves fia, Clyde Lawrence írta.Szerző: phanzetomox

Az elvileg 1984-ben felvett klipben egy 1987-ben kiadott szintetizátor látható.Szerző: kázsé

Hugh Grant eredetileg nem akart maga énekelni a filmben, de később annyira belejött, hogy a nagy koncert jelenetet élőben akarta előadni. Mikor megmutatták neki, milyen rosszul hangzik, beleegyezett, hogy az előre felvett verziót alkalmazzák.Szerző: kázsé

Hugh Grant és Drew Barrymore is énekleckéket vettek a film kedvéért.Szerző: kázsé

(2016. 03. 28.)
Egyszeri fogyasztásra alkalmas tömegtermék, amelynek azonban megvan a sajátos bája, amely miatt ha nem is szerez nekünk felejthetetlen pillanatokat, de meg tud nevettetni és el tud andalítani. Kell ennél több? Több