Közösség

Általános csevegés

 
alex   2015.11.04 20:46
0

Eleget beszéltél már a filmekről? Nem találsz olyan fórumtémát, ahol kiadhatnád magadból azt, ami kikívánkozik? Nem szabunk kereteket, témák végtelenje várja, hogy beszélj róluk.

 
Dorkateo 2024.06.02 17:38
0

Hali, az HBO váltása Maxra még nem ment át a filmeknél. Rendre a régi oldalra visz a logo. Köszi, ha javítjátok. :)

 
Kóborló 2023.08.07 21:04
4

Sziasztok!
Az elmúlt napokban iszonyatos mennyiségben elszaporodtak az olyan felhasználói filmes vélemények, melyek szinte ugyanazon filmekről készülnek, ráadásul szinte egytől-egyig minősíthetetlen kategóriába sorolhatóak. Csak az elmúlt két óra leforgásának az ideje alatt, mit sem látok a vélemények rovatában, hogy Cselekmény, David villa, Gregor, Flexibilis, Forrás és még ki tudja hány néven futó felhasználó trollkodik itt. Lehet beállítások közt némítani egyes felhasználókat?

 
hp 2023.08.09 00:05
2

Dehogynem, megtettük a szükséges lépéseket.

 
Interfectorem Sabnock 2023.07.13 21:35
1

Sziasztok! A mai nap eltűntek az érdekességek, az életrajzok és a film tartalmak, amiket én írtam. Ez miért történt?

 
Interfectorem Sabnock 2023.07.12 22:25
0
A felhasználó kitörölte a hozzászólását.
 
Master 2023.07.13 11:16
4

Nyugtassatok meg, hogy ez a Marquis Sabnock nem szerkesztője a Mafabnak, és nem is valamiféle vezető itt!

 
Jerico 2023.07.12 23:22
0
Az adminisztrátor törölte a hozzászólást.
 
Jerico 2023.07.12 22:48
0
Az adminisztrátor törölte a hozzászólást.
 
picurka 2022.08.06 15:45
0
A felhasználó kitörölte a hozzászólását.
 
picurka 2022.08.06 15:44
0
A felhasználó kitörölte a hozzászólását.
 
picurka 2022.08.06 15:41
0
A felhasználó kitörölte a hozzászólását.
 
picurka 2022.08.06 15:40
0
A felhasználó kitörölte a hozzászólását.
 
picurka 2022.08.06 15:40
0
A felhasználó kitörölte a hozzászólását.
 
picurka 2022.08.06 15:39
0
A felhasználó kitörölte a hozzászólását.
 
picurka 2022.07.16 21:18
1

Sziasztok!
Ha én írok egy hírességről véleményt, akkor azt látni fogják a követőim a \'\'kedvenc felhasználóim aktivitása,, menünél? Válaszokat előre is köszi!
Picurka :)

 
bolykigyuri 2022.06.26 12:27
0
Az adminisztrátor törölte a hozzászólást.
 
picurka 2022.06.23 17:21
1

Sziasztok!
Kettő kérdésem lenne. Az egyik, hogyha írok egy színészről/énekesről véleményt, akkor az meg fog jelenni a véleményeim között a profilomon? A másik, hogy miért nem ír senki ezen az oldalon sztárokról véleményt? Választ előre is köszi.
Picur cica.

 
racz.bianka 2022.06.24 11:42
2

Kedves Picurka!

Sajnos jelenleg nem rendelkezünk ilyen funkcióval. A vélemények között csak a filmekhez írt véleményeket tudjuk megjeleníteni.

Üdv,
Bianka

 
Interfectorem Sabnock 2022.04.19 17:11
2

Már egy ideje itt vagyok az oldalon, és olvasok zseniális kritikákat, de....
Kérdem én a tisztelt szerkesztőket, hogy hogyan lehet a bemutató előtt fél évvel írt kommenteket, mint például:
\" Jó film.\"
elengedni?
Ez mire való? Ebből mit tudunk meg? Max annyit, hogy nem látta a filmet, de lássuk a nevét a kommenteknél?
Ezek nem kiszűrhetőek?

 
racz.bianka 2022.04.21 09:40
0

Kedves Sabnock!

Köszönjük sz észrevételed! A legtöbb esetben egyéni elbírálás alá esik, hogy melyik hozzászólás kerül jóváhagyásra. Ha olyan filmről van szó, amit hazánkban még nem mutattak be, az azokhoz kapcsolódó véleményeket jóvá szoktuk hagyni. Ha ebben az esetben nem ilyen filmről van szó, akkor kérlek, küldd el nekünk a film linkjét, utánanézünk!

Köszönjük!

 
Interfectorem Sabnock 2022.04.29 23:05
0

The Black Phone...
( példának okáért)

 
Interfectorem Sabnock 2022.04.16 23:11
0

Üdv, hello, hola, ciao...
Kettő darab kérdésem van hozzátok, kedves MAFAB szerkesztők...

1, Mi az oka annak, hogy pontszámban a 2015 után készült filmekhez írt dolgoknál több pontot adtok egyes menüpontoknál? Miért? Ezzel arra biztatjátok az embereket, p*csába a régi filmekkel, alkotásokkal, hajrá újak! Ez inkorrekt. De lelketek rajta.
2, Hogyan állítjátok össze az adott nap véleményíróját? Már csak azért kérdem, kérdezem, mivel nekem rengeteg alkalommal 2-3 napig el sem olvassátok a kritikáimat. (Van, aki ezért lépett le innen.) Mintha egy sormintát követnétek, vagy nem értem? Most akkor mindenki egyenlő, de nektek vannak egyenlőbbek? Nem magam miatt kérdem, én élvezetből és kicsit más okokból írok ide, hanem néha olvasok olyan jó kritikákat, szerintem simán lehetnének a nap véleményírói. Olyan kritikák kapnak ilyen státuszt, ahol káromkodnak, rövidítenek, egyszóval tele helyesírási hibákkal írnak. Úgy veszem észre, sajnos ez már évekre visszanyúló probléma...
Nem várok megoldást, csak hogy gondolkozzatok el, fair módon bíráltok-e el mindent...
Sporttársi üdvözlettel...
SaSa

 
EnikoCzucz 2022.04.17 13:14
0

Kedves Sabnock! Nagyon szépen köszönjük az észrevételeidet. Az elfogadás késésének egyetlen oka a hétvége és az ünnepek, ezt leszámítva 24 órán belül javításra és elfogadásra kerülnek a felhasználók által beküldött vélemények, kritikák, tartalmak, érdekességek és életrajzok. A nap véleményei közül sokszor nagyon nehéz a választás az adott időkeretben. Folyamatosan dolgozunk a felhasználói élmény javításán, és köszönjük, hogy ezekre a problémákra felhívtad a figyelmet. További jó szórakozást a Mafabon! Üdv, Enikő

 
Interfectorem Sabnock 2021.11.27 08:51
0

Már többen is jelezték, hogy sokszor pontatlanok a filmben játszó színészek, sőt néha a rendezők, operatőrök nevei is, a képek is más filmhez tartoznak. Lesz-e előrelépés ezekben a dolgokban? A másik téma, 2020-ban már céloztatok rá, hogy szerintetek (szerk.) mi is, a felhasználók is tudunk majd képeket feltölteni. Persze, ez nem működhet eszetlenül, mert abból káosz lenne.

 
Drawen H. 2022.02.04 21:47
1

Értékelem, sőt tisztelem a meglátásodat. Köszönöm. "Örökké nem eshet!"

 
EnikoCzucz 2021.11.28 22:08
1

Kedves Sabnock Sanatory, nagyon szépen köszönjük az észrevételeid. Minden nap dolgozunk azon, hogy az általad említett hibákat javítsuk, és pontosabbá, még megbízhatóbbá tegyük az adatbázist. A képfeltöltés bevezetését továbbra is tervezzük, de a tényleges megvalósulás időpontjával kapcsolatban még nem tudunk közelebbi információt nyújtani. Még egyszer köszönjük észrevételeid, és hogy aktivitásoddal izgalmasabbá teszed a közösség életét! További jó szórakozást a MAFAB-on!

 
Teemeah 2020.04.06 14:17
1

Sziasztok! A tavaszi versennyel mi lesz? Pontosan meddig tart? 01-03 van kiírva, már április van, de semmi hír. És még van olyan beküldésem is, amit le sem ellenőriztek :) Köszi a választ.

 
Teemeah 2020.02.05 16:55
2

Többen is jelezték itt a képek és a pontatlanságok problémáját, ezt képtelenség emailben rendezni, egyrészt ha egy nap random többet is találok, akkor gyűjtögessem, hogy ne kelljen 30 emailt írni, csak egyet? Van például több rossz filmcím is, életrajzban pontatlanságok, nem megfelelő színészek csatolva az adott filmhez. Jobb lenne, ha lenne egy olyan gomb a z adatlapoknál, hogy \"Hibajelentés\" vagy hasonló. És hogy lehet például új filmadatlapot létrehozni? Egy csomó koreai film van például, amit a koreai fesztivál vetített itthon, magyarul, magyar címe is van, de nincs adatlapja :) Én ezeket szívesen létrehoznám.

 
alex 2020.02.07 19:39
0

Köszönjük az észrevételeket, jó ötlet az a hibajelentés is. A filmadatlapokat jelenleg csak a szerkesztőink tudnak létrehozni, de jövőben ez biztos a felhasználóknak is fog menni :)

 
Marius 2019.02.09 19:08
2

Sziasztok! Kérdésem lenne, képeket színészekről, hiányos kép nélküli oldalról van szó, hol
vagy hogyan lehet feltölteni?

 
alex 2020.02.07 19:45
0

Szia! Köszi az észrevételt, jelenleg csak a szerkesztőink tudnak képeket menteni a színészekhez, de biztos létrehozzuk ezt az opciót a felhasználóknak is a jövöben :)

 
Crystaldeer 2021.11.23 20:00
0

Ez mondjuk nem lenne rossz ötlet, ha elérhető opció lenne. :)

 
Deby 2019.02.28 14:22
0

Pontosan ezt akartam kérdezni én is! Hogyan lehet feltölteni képet olyan filmhez ahol nincs kép???

 
zsolttomi 2019.01.04 15:36
0

Szeretem az oldalt. Gratulálok a készítőknek!
Ha megengeditek, akkor örömmel jelentem, hogy a filmhirek.hu, filmkritikus.hu oldalak szerkesztésemben útjára indultak. Nagyon kezdetleges, de talán majd ott is lesznek jó kis blogok :)
Üdv mindenkinek!

 
Interfectorem Sabnock 2018.12.04 00:56
3

Grat a fórumhoz....jó ötlet!

 
Mayolika 2018.11.16 07:57
1

Több olyan adatlapot találtam, ahol hibás, illetve hiányos a biográfia. Jó lenne egy olyan kapcsolat az oldal szerkesztőihez, ahol ezeket jelezni lehetne.

 
Indkgo 2018.11.01 23:14
0

Miért tűnik el rendszeresen a mafab pontom??

 
csd 2018.11.06 16:25
0

Kedves lynn008, sajnos nem egészen értjük a problémát. Arra kérünk, hogy az ezzel kapcsolatos kérdésekkel vedd fel velünk a kapcsolatot az [email protected] elérhetőségen.

 
csd 2018.11.06 16:25
0
Az adminisztrátor törölte a hozzászólást.
 
Sándor Orsós 2018.08.11 21:51
0

JÓ LENNE HA ONLINE NÉZNI A FILMEKET ITT AZ OLDALON

 
csd 2018.08.16 01:55
1

Kedves Felhasználónk! Üdvözlünk a mafab.hu-n. Portálunkon nincs lehetőség teljes film megtekintésére, ellenben szabadon böngészhetsz több százezer filmes adatlap, híresség, képek, előzetesek, kritikák és egyéb tartalmak között! Adatbázisunk folyamatosan bővül és frissül, amelyhez munkáddal Te magad is hozzájárulhatsz, ráadásul értékes ajándékokat, mozijegyeket is nyerhetsz! Az erre vonatkozó szabályzatot és bővebb információt a \"Közösség\" oldalon találod ( www.mafab.hu/user/&showC=1 ) Kellemes időtöltést kívánunk a mafab.hu-n!

 
gproject 2018.08.11 14:59
1

Nem akartam emailt irni, vagy facen irogatni...hatha itt olvassak az oldal keszitoi...
Ma kezdtem el hasznalni az oldalt, es orulok, hogy ilyen szep adatbazis osszegyult. Egyetlen gondom van, ami elegge zavar... sok szorozat adatlapjan lattam, hogy szinte random nevek szerepelnek a szereploknel. A valodi foszereplo(k), szereplok viszont nincsenek feltuntve. Szerintem nem kell mondanom, mennyire karos a felreinformalas egy ilyen oldalon.
Minden egyeb szuper, es koszonet erte!

 
Éva 2018.08.23 19:56
0

Ennek az az oka- ami elég kontraproduktív, hogy amíg az életrajzokért 100 pont jár, ismeretlen, neve nincs emberekre vadásznak a felhasználók a nyeremények érdekében, akikről egy pár soros önéletrajz 100 pont. Míg egy hozzászólás 4. Így nem a minőségi tartalom nő, hanem a mennyiségi. Ezt követően szerintem az informatika automatikusan hozzárendeli az adott önéletrajzot egy másik filmhez is, azt hiszem, így állhat elő az általad írt dolog. Hogy neve nincs embereknek ott az életrajza, a főszereplőket pedig még nem is hozza a rendszer.

 
Éva 2018.08.23 19:56
0

Ennek az az oka- ami elég kontraproduktív, hogy amíg az életrajzokért 100 pont jár, ismeretlen, neve nincs emberekre vadásznak a felhasználók a nyeremények érdekében, akikről egy pár soros önéletrajz 100 pont. Míg egy hozzászólás 4. Így nem a minőségi tartalom nő, hanem a mennyiségi. Ezt követően szerintem az informatika automatikusan hozzárendeli az adott önéletrajzot egy másik filmhez is, azt hiszem, így állhat elő az általad írt dolog. Hogy neve nincs embereknek ott az életrajza, a főszereplőket pedig még nem is hozza a rendszer.

 
Marius 2019.02.09 19:21
1

Igen engem is zavar a probléma, pl. Guy Williams eléggé korrekt életrajza után olyan filmográfia van, ami fizikai képtelenség. 89-ben meghalt szegény, és tényleg nagyon örülnék, ha 2010 -es években láthatnám, még új filmben, de ez lehetetlen. Szóval valaki teljesen más filmográfiája került az életrajza, alá, és most azon gondolkozom, hogy normális félig kész oldalát, a valódi információkkal egészítsem ki? Mert ez így, mind a két Guy Williamssal kicsit inkorrektnek tűnik.

 
messideco 2018.07.24 21:29
3

Jó lenne, ha lehetne bb kódokkal illetve smileykkal színesíteni a fórumot :)

 
csd 2018.04.20 10:03
0
A felhasználó kitörölte a hozzászólását.
 
alex 2018.01.27 22:00
0
Az adminisztrátor törölte a hozzászólást.