Közösség

Vélemény:

 

76 A Hangya és a Darázs

(2018)

Hangyás emberek

 
Gabi89   2021.10.07 10:05
2

Hol is kezdjem: MARVEL. Ez az, amit szerintem mindenki ismer. Én nem nagyon szeretem az ilyen jellegű filmeket, de ezek az alkotások egytől-egyig mind nagyon jók. A Hangya első része után kétségem se volt, hogy mi fog várni a második részében. Nagyon jó az elképzelés a kicsinyítés és nagyítás megvalósításában, valamint látványosra sikeredett az egész film, ahogy azt az első részben már láthattuk. A színészek is nagyon el lettek találva, ebben a részben bővültek is (Hannah John-Kamen) Ava Starr/a Szellem lány személyével, így nem csak arról szól a történet, hogy Hope, Dr. Hank Pym és Scott megmentsék a 30 éve ,,eltűnt" Janet van Dyne-t, aki egy bevetésük során a kvantumvilágban ragadt. Az elején hihetjük, hogy amikor Ava feltűnik először, és ellopja a labort, gonosz és rossz szándékkal teszi, hiszen – mint később kiderül – ő csak normális és fájdalommentes életet szeretne élni, de ehhez szüksége van Janet-re, aki a kvantumkapun át energiát nyerve képes lenne meggyógyítani őt. Emellett a film vicces is, amiről Scott társa, Luis (Michael Peña) és 2 barátja gondoskodik. Valamint a hangyák is kis szerethetők lettek a film által, jól kitalálták őket is. Szerintem ez egy szuper folytatása lett a Hangyának.