Közösség

Vélemény:

 

47 Nyírjuk ki Günthert!

(2017)

Az ostoba filmek szerelmeseinek

 
HercegPeter   2018.12.25 13:03
0

Pihent agyúnak kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki értékelni tudja. Szerencsére én az vagyok, így mondhatom azt, hogy nem olyan rossz. Egy-két karakter szimpatikus (főleg Schwarzi), de a többiek (különösen a főszereplő) rém irritálóak. Az értékelhető poénok java része is Arnoldtól származik, ami sokat elmond a film nagy részéről, hiszen ő csak az utolsó 20 percben jelenik meg. A dokumentumfilmes hatással valószínűleg valami újdonságot akartak csempészni bele, de csak még bugyutábbá tette. Tehát nyilvánvalóan értem, hogy miért ne tetszik a legtöbb embernek. Viszont mint ahogy az elején írtam, félre kell tennünk az agyunkat ahhoz, hogy ezt értékelni lehessen. Persze még így sem lesz egy Pootie Tang vagy Kung Fury szint, de egyszeri megtekintésre azért alkalmas. Ugye azt sokan mások is leírták itt, hogy Schwarzenegger az egyedüli, aki ér valamit az egészben. Ezzel nagyjából én is egyet értek. Szerintem jól tette, hogy elvállalta. Nyilvánvalóan ő is tudta, hogy ezzel a szereppel nem fogja magasabb szintre emelni magát mégis elvállalta, pedig nem hiszem, hogy olyan sok pénzt kapott volna érte. Legalábbis a filmet nézve nem valószínű, hogy magas költségvetéssel dolgoztak. Akit még meg kell említeni, az Cobie Smulders, aki valószínűleg csak azért vállalta el a szerepet, hogy segítsen a férjének. Az egyáltalán nem meglepő, hogy a film bukás volt és hogy főleg negatív kritikát kapott. Nekem is inkább a hangulata jött be, mintsem a humora.