Közösség

Vélemény:

 

71 Mindenütt jó

(1999)

Két nagyszerű színésznő, melodramatikus sztori...

 
Bafam   2024.04.12 12:19
0

Szeretem a romantikus filmeket és a Star Wars-filmeket is. Ebből kifolyólag gondoltam, megnézem ezt a filmet, biztosan nem fog nekem csalódást okozni, hisz az előbb említett filmeknek van egy közös pontja, mely testet ölt ebben a romantikus filmben. Az évek során többször láttam ezt, és mindig nagyon élveztem, még ha egy kicsit túlontúl melodramatikus oldalát is mutatta. Susan Sarandon és Natalie Portman fantasztikusak, és azt hiszem, ez az, ami miatt annyira nézhető, mivel a cselekmény szempontjából (igazán) semmi sem történik, inkább csak karaktertanulmány van bemutatva, megjelenítve az egész film alatt. Susan Sarandon, „Adel” egy vidám, felhők felett röpködő álmodozó nő, aki elhagyja szeretett kisvárosát, és tizenéves lányával Beverly Hillsbe költözik, abban a reményben, hogy... (bővebbet majd a filmben). Ann (Natalie Portman) neheztel az anyjára és a költözésre, és a filmben szereplő négyéves időszak nagy részét veszekedéssel és szerepcserével töltik, mivel úgy tűnik, hogy Ann a felelős elsősorban az anya-lánya kapcsolatban.