Közösség

Vélemény:

 

73 Free Guy

(2021)

Free Guy

 
Kyuuseishu   2021.11.16 22:05
1

Igazából nem illene és nem is szoktam véleményt fogalmazni olyan alkotásról, amelyet nem néztem végig, de sajnos ez a film is valami véletlen egybeesés folytán csak addig tudta fenntartani az érdeklődésemet, amíg el nem fogyott a közben fogyasztott vegán fagylalt. Hiába a gyönyörű 4K képminőség és Nagy Ervin király szinkronhangja, aki miatt amúgy eddig vártam a megtekintéssel, amikor a többedik Deadpoolból átemelt poénon kellene röhögni, illetve csont másnaposan is annyira kiszámítható a forgatókönyv, mintha egy kifestő adaptációját néznéd. Ezt tetézendő, még a rettenesen ripacs Taika Waititi is bevisz egy mélyütést a felbukkanásával. Ha lett volna valami elvárásom a filmmel szemben, most frankón csalódott lennék. Ha akarsz valami jót látni Reynoldstól, akkor nézd újra a Deadpoolt (szigorúan csak az elsőt), a Védhetetlent vagy az Önkívületet, ha erős a gyomrod, akkor a Waitinget is, ha pedig nosztalgiázni akarsz, akkor a Buliszervizt. Sajnos az utóbbi időben kicsit elkényelmesedett a srác.