Közösség

Vélemény:

 

83 Hihetetlen

(2019)

Hihetetlen

 
dandelion1983   2024.01.08 09:12
0

Jól indult a sorozat, szépen építkezett fel, majd egyszer csak elvesztünk útközben. Egyre több új arcot ismerünk meg, és a főszereplő lány történetének szála háttérbe szorul. A nyomozás sajnos elég unalmasra sikerült, az áldozatok beszámolóját nem tudtam átérezni, bár lehet, hogy a szinkron nem volt megfelelő. A végén azért szépen összeértek a szálak, és minden a helyére került, de a befejezés sem tudta megmenteni a sorozatot, mert azt sugallta, hogy a pénz minden bajra gyógyír. Toni Collette-t nagyon szeretem, amikor felbukkant, megnyugodtam, hogy ez biztosan egy jó sorozat lesz, de felejthető kategória. Dacára ez mindannak, hogy nagyon kemény és komoly témát dolgoz fel, ráadásul igaz történet alapján készült. Rengeteg olyan párbeszéd hangzott el, aminek egyáltalán semmi jelentősége nem volt. Próbált drámai lenni, de az sem sikerült neki eléggé, a krimi vonal elnyomta a drámát, és sajnos a krimi sem volt túl erős. Nekem a nyomozó páros sem volt elég meggyőző. Kihagyható sorozat, sokkal jobbat vártam.