Közösség

Vélemény:

 

64 Idegen földön

(1997)

Idegen földön

 
e-batta   2016.09.09 13:33
0

Mahima Chaudhrynak és Apurva Agnihotrinak is ez a bemutatkozó filmje. Mahima egyetlen hátránya, hogy folyamatosan a fogsorát villogtatja valódi arcjáték helyett (azt hittem a végén az arcára fagy a mosoly), Apurva viszont tökéletes katasztrófa volt. Egyszerűen nem értem, hogy került bele ebbe a filmbe. Subhash Ghai ennél sokkal profibb.
Még szerencse, hogy Shah Rukh Khan és Amrish Puri megmentették a saját szereplésükkel a filmet, különben már félúton kikapcsolom. De a többi mellékszereplő olyan befejezetlennek tűnt. Vagy pedig nagyon logikátlannak. Pl. Alok Nath karaktere: végtelenül szereti a lányát, megbízik benne, minden tekintetben egy hullámhosszon mozognak, mégis másnak hisz, amikor a lánya becsületéről van szó. (amúgy ez más filmben is előfordul, és ott sem értettem meg... egyszerűen nem fér a fejembe... sokéves kapcsolatok, barátságok mennek tönkre pillanatok alatt, mert másnak elhiszik a rosszat első szóra).
Dehradun viszont gyönyörű város, és inkább azt néztem volna még órákig, mint Las Vegast, Los Angelest meg Hollywoodot.