Közösség

Vélemény:

 

56 xXx: Újra akcióban

(2017)

xXx: Újra akcióban

 
HE7EDIK   2017.02.03 11:40
1

Nem voltam elájulva eddig se ezen az újabb kém-akciófilm sorozaton, vannak ennél jóvabb nívósabb sorozatok is e téren: MI, 007. De, tettem vele egy próbát. Egyszer nézhető. Diesel mai napig a 3 franchise-ból él meg, amit annó elkezdett építgetni: Riddick, XXX, Halálos iramban. Persze utóbbi a fő csapásvonala, de időnként belekóstol az előző kettőbe is. Az akciók nagyon jók, még ha sokszor Bond is csak fogná a fejét....van itt minden, síelés a vadonban, vízen járás motorral, de ami nekem a legjobban tetszett az a végén a repcsi vs műhold. Ahogy Diesel kirepül a gépből, mögötte meg szétrobban az egész kóceráj, az nagy húzás volt Caruso-tól. Felbukkan még Yen, Jaa, kapnak néhány jelenetet amik ismét bizonyítják, a legjobb harcművészek közé tartoznak, de sok vizet nem zavarnak. Sok üresjárat, néhány jó bula, szemüveges kiscsajt elvinném néhány körre....Jackson cameo-zik kicsit, jelenléte mindig üdítő, de Neymar minek került bele??? Esetleg Barca fan valamelyik stábtag? Annyira fölös volt a filmben, mint Orbán egy ingyenebéd osztáskor....