Közösség

Vélemény:

 

69 T4xi

(2007)

A T4xi utolsó felvonása, bár taxit nem is igazán láttam benne...

 
Laca//Ho/rr/oR//   2021.09.10 09:52
0

A Taxi széria utolsó felvonása, és érezhető volt, hogy a legjobbat próbálják kihozni belőle. Azt nagyon sajnáltam, hogy Marion Cotillard már nem szerepelt benne, és maga a "főszereplő" sem, hisz a verseny taxi sajnos minimális szerepet kapott a filmben. Viszont Bernard Farcy "Gibert Felügyelő" jóval több lehetőséget kapott, ami jó egyrészt, mivel számomra egy üde színfoltja volt a szériának, bár sok jelenetben már túltolták a karakterét szerintem. A humorral ezúttal sem volt probléma, hiszen szinte végig fergeteges poénbombákkal láttak el minket. Azért írtam, hogy szinte, mivel amennyire próbálták a maximumot kihozni, sokszor annyira lehetett érezni, hogy nagyon túltolták, és szinte csak a poénra fektették a hangsúlyt. Minőségben ez nagyon meglátszik néhol, de én akkor is tartom magam ahhoz, hogy egy nézhető utolsó darabot kaptunk. A Samy Naceri és Frédéric Diefenthal szereplőpáros utolsó filmje, melyben már mindkettőjüknek van egy-egy gyereke. Én jót mulattam rajta, a legendás Peugeot háttérbe szorítását nagyon sajnáltam, valamint a minőség hanyatlása helyenként felfedezhető volt.