Közösség

Vélemény:

 

53 Rémecskék 4.

(1992)

Rémecskék 4.

 
respect the movies   2018.01.21 11:40
0

Szerintem rossz film volt és egy teljesen, totálisan felesleges folytatás is! A Rémecskék horrorfilmeket jómagam nagy becsben tartom, no meg van egy jókora nosztalgia faktora is számomra (főleg az első két résznek) és még valahogy a harmadik résszel is megvoltam, de ez a negyedik és egyben az utolsó rész nagyon gyenge lett! Ami azért is furcsa mert hát egyben forgatták le a harmadik résszel, csak hát a történetet áthelyezték egy olyan közegbe, ami szintén nagyon "trendi" volt abban az időben, mégpedig az űrbe! Ha csak ennyi lett volna a baj a negyedik felvonással, szerintem senki nem szólna semmi rosszat, de ez történetileg, effektek és ami a legfontosabb hangulat és feszültségteremtésben is rossz volt! Azt viszont mindenképp érdemes megemlíteni, hogy a negyedik résznek sikerült egy két "nagyobb" nevet is leszerződtetni eme részhez, ilyen volt Angela Bassett vagy Brad Dourif személye! Egy másik dolog, ami az eddigi részeket jellemezte (hol kisebb, hol nagyobb szerepben) az a komédia megjelenése a filmben! Na ebben a részben ezt is sikeresen ki tudták ölni a filmből! Számomra egyértelműen a leggyengébb epizód volt a Rémecskék sorozatból a negyedik felvonás!