Közösség

Vélemény:

 

78 A tenger szívében

(2015)

Egy bálnás történet, látványos köntösbe!

 
Erik Csok   2022.12.17 18:07
0

Azt hiszem, ez az egyik kedvenc filmem lett. Nemrég felkeltette az érdeklődésemet, és meg akartam nézni. Most sikerült, és kb. 10 perce lett vége, szóval nagyon friss az élmény. Korában nem ismertem a Moby Dick történetet, bármilyen hihetetlen is, ezért ma néztem kicsit utána. Ettől a filmtől annyira sokat nem vártam, csak azt akartam, hogy jó legyen, ahhoz képest bőven sokkal többet nyújtott, mint amit én gondoltam. Az összes színész, tényleg mindenki, remek ebben a filmben. Chris Hemswortöt bírom, és ebben a filmben remek alakítást nyújtott. De ez a nagyon fiatal Tom Hollandra is igaz, azt hittem, nem lesz jó a filmben, de szintén jó volt. A kisebb szerepekben még itt van Cillian Murphy, akit szintén bírok, és szintén remek volt, de mint mondtam, ez mindenkire igaz. És ez a látvány, gyönyörű volt a film, a látvány az tényleg pazar volt. És ennek a filmnek is van mondanivalója, nem is akármilyen. Szóval ez egyben nekem nagyon bejött, sokkal többet nyújtott, mint gondoltam, így a kedvenc filmjeim közé is bekerült, és biztos vagyok benne, hogy nem utoljára láttam, mert még megfogom nézni.