Közösség

Vélemény:

 

44 A Valdemar hagyaték 2: A tiltott árnyék

(2010)

A Valdemar hagyaték 2: A tiltott árnyék

 
respect the movies   2018.03.14 14:21
0

Szerintem ez rész is elég gyengére sikeredet! Amikor megnéztem az első részét a Valdemar hagyatéknak, erősen el kellett gondolkodnom azon hogy vajon látni szeretném e a folytatását, de végül győzött a kíváncsiságom! Már az első részben is kissé zavart a történetvezetési módszere a filmnek, de ha még csak ennyi gondom akadt volna a filmmel, akkor ezen simán tovább tudtam volna lépni! Szerencsére a folytatásban efféle gondom nem volt, viszont számomra egy totálisan unalmas és rengeteg logikai bakikkal tarkított történetet raktak elénk a készítők! Azt mindenképp érdemes pozitívumként megemlíteni a folytatásnál, hogy legalább itt már próbálkoztak a készítők egyfajta gótikus misztikus hangulat megteremtésével, persze nagyon kevés sikerrel! Mivel közvetlen folytatása az előző résznek és a színészek is maradtak azok akiket már az első részben is láthattunk, ezért ne is várjunk sokkal több pozitívumot az alakításuktól! Technikailag ebben a részben már többet mutatnak, bár e téren is elég gyenge minőséget kapunk! Sajnos azt kell hogy írjam, hogy nagyon kevés pozitívumot találtam ebben a filmben és hogy még egyszer nem szívesen nézném meg!