Közösség

Vélemény:

 

77 Emlékezz, Reina!

(2014)

Emlékezz, Reina!

 
zsanett0820   2015.05.26 07:38
0

Kezdeném azzal, hogy ezer éve nem néztem telenovellákat. A legutolsó ilyen élményem talán a Paula és Paulina vagy a Sonadoras - amelyik később volt... Aztán jött az ötlet, hogy keresek egyet, mert talán jól fog esni a változatosság, nem kell mindig amerikai sorozatokat nézni. Akkor találtam rá erre a sorozatra. Azt kell mondjam, hogy nagyot változtak a dolgok a régi telenovellákhoz képest... Tudtam, hogy teljesen más élményben lesz részem, más színvonal, más életvitel, mentalitás, stb. Mivel azóta belekezdtem másik telenovellába is, van hasonlítási alapom, és úgy gondolom, hogy ez a jobbak közé tartozik. A legtöbb dolog, ami megtörténik benne számomra képtelenség; csupa elképzelhetetlen élethelyzet. Mindezek ellenére - vagy talán épp emiatt - a sorozat igen szórakoztató, jól le tudja kötni a figyelmet. Állandóan történik benne valami, és még azt is megkockáztatom, hogy ha kihagyunk egy részt, akkor már nem biztos, hogy érdemes belevágni a következőbe. Hemzseg a primitív jelenetektől, megnyilvánulásoktól, nem beszélve arról, hogy néha milyen igénytelenül vágják meg, de részemről ez teszi lehetővé azt, hogy jókat tudjak nevetni közben. Számomra ez inkább egyfajta vígjáték, másként nem is szabadna talán felfogni. Mivel tökéletesen leköt és tudok rajta jókat nevetni, így nálam mindenképp elérte a maximumot, ami a szavazatomat illeti.