Közösség

Vélemény:

 

70 Veszélyes Bangkok

(2008)

Veszélyes Bankok

 
Yosihiro   2020.11.25 16:46
0

Egy bérgyilkos történetét láthatjuk, amiben a szerelem, akció és dráma szerintem remek keverékét kapjuk. A film egyszerű, kiszámítható, de mégis van benne valami kis motoszkáló érzés, ami vagy megfogja az embert, vagy nem. Ha szakmai szemmel nézzük, akkor egy közepes film, de vannak benne olyan jelentek, melyek szerintem megérdemlik, hogy jó filmként kezeljük. Kíváncsi voltam Nicolas C. ebben a filmben nyújtott alakítására. Mit mondjak, nem nyűgözött le, a harcművészeti mozdulatokban is volt hiba, bár ezt nem sokan veszik észre. A film története jó, és ugyan a végkifejlet drámai, nekem tetszett. Összességében a film forgatókönyve és rendezése jó, a szereplők szerintem nem alkotnak kimagaslót, de a történet és némi képjelenet kárpótol minket. A hangi és képi effektek jól sikerültek, ezzel nem volt gond. Így azt hiszem, egy gyenge négy csillagot azért megérdemel ez a film. Ne számítsunk fergeteges akcióra, de mégis kapunk remek jeleneteket, ne számítsunk nagy érzelmi jelenetekre, de kapunk egy kis romantikát és drámát! Azt hiszem, ezzel mindent el is lehet mondani erről a filmről. Igazából ad is, meg nem is, de azt hiszem, egy szerethető film. Ajánlani azoknak tudom, akik szeretik az akciót és némi romantikát egybegyúrva. Szerintem a kiképzett fiú kapcsán egy folytatást megért volna a film. Üdv, Yosihiró