Közösség

Vélemény:

 

44 Mezsgye 3: Invázió

(2008)

Mezsgye 3: Invázió

 
respect the movies   2018.02.19 06:54
0

Szerintem gyenge film volt! A második részhez képest talán egy fokkal jobb filmhez van szerencsénk, de még így is egy elég gyenge lett a Mezsgye 3 része! Amíg a Mezsgye első részét közel 20 millió dollárból forgatták le, addig a második és harmadik rész összköltségvetése ennek csak a töredékébe került és ez nagyon is látszott mindkét részen sajnos! Technikailag a harmadik rész sem tért el a második rész gyenge színvonalához képest, viszont azt örömmel láttam ebben a részben, hogy legalább nyomokban megpróbáltak hasonlítani a 2006-os első Mezsgye filmhez! Itt már érezhető volt, hogy a készítők próbálkoztak valamit visszahozni abból a féle hangulatból amit én személy szerint nagyon is kedveltem az első részben! Nem mondom hogy sikerült nekik, de legalább volt valami és én ezt már értékelem! A történet sem lett oly botrányosan rossz mint a második részé, de ne mentegessük a filmet, ez így azért ritka gyenge még! Továbbra is gyenge színészi alakítások és gyenge karakterek fémjelezték ezt a filmet, de e téren is volt legalább egy kis javulás a második részhez képest!