Közösség

Vélemény:

 

77 Popsztár: Soha ne állj le (a soha le nem állással)

(2016)

Popsztár: Soha ne állj le (a soha le nem állással)

 
laci044   2016.06.24 22:17
0

A The Lonely Island egy borzasztó érdekes jelenség. Én figyelemmel követem a munkásságukat egy ideje és többször felmerült bennem a kérdés, hogy ezeket az arcokat ki az isten engedte be stúdióba. Fantasztikus amit csinálnak. Az egész egy ilyen amerikai álom paródia remek közreműködésekkel, mint Adam Levine, Michael Bolton vagy Justin Timberlake. És a pillanat amikor kiderült, hogy ez a három tag filmet forgat leírhatatlan. Nem tudom, ki mikor és miért hagyta jóvá ezt a számukra, de jól tette! Amellett, hogy a filmhez 24(?) teljesen új track-et írtak a film is elkészült. A promo dalok, mint az I'm so Humble vagy a Mona Lisa instant kedvencek lettek, aztán jött a Weirdo és a Finest Girl és több se kellett azonnal meg akartam nézni ezt a filmet. És hát végre sikerült...
A film elvileg az ilyen pop sztárok életrajzi filmjeit (pl Justin Bieber filmek) igyekszik kiparodizálni. És ha fogékony vagy a Lonely Island féle humorra akkor ez a film telitalálat. A központban egy kitalált pop előadó Connor4Real áll aki éppen az új lemezének kiadása előtt áll. Folyamatos koncertek történik néhány ballépés és a cél, hogy újra megszerettesse magát a közönséggel. A banda 3 srácán kívül olyan emberek fodulnak meg itt Emma Stone, P!nk, Usher, Jimmy Fallon vagy Snoop Dogg. Aki kicsit jártas pop témában és unja az egy kaptafára készülő dalokat és a felhőtlen hírességi életet az imádni fogja. Nem tudok betelni vele!