Közösség

Vélemény:

 

68 Solo: Egy Star Wars-történet

(2018)

Solo: Egy Star Wars-történet

 
padfoot8925   2018.06.03 13:15
0

Nekem, meglepő vagy sem egész kellemes élményt tudott nyújtani a film. Persze én is láttam a hibákat benne de mivel számítottam rá tekintve az előző filmeket ezért megpróbáltam figyelmen kívül hagyni. Kicsit szabadabban kezeltem Solo karakterét is és így bőven élvezhető. Alden mint színész már a Lenyűgöző teremtmények című filmben is szimpatikus volt. Nem beszélve a többi mellékszereplőről akik közül szinte kivétel nélkül megszerettem mindenkit. Azzal az előnnyel indított a film, hogy nem tudhattuk mit hoznak ki belőle és vártuk is milyen módon oldják meg ezt a kiegészítő filmet. Sokkal jobban szerettem volna azért ha akad benne több humorforrás, hisz adja magát a Solo karaktere, hogy ilyen legyen a film. Ez sajnos negatívum. A történet menetére nem lehet panasz mert végig pörgős és fenn tartotta az izgalom faktort. Ugyanakkor picit talán túl fakóra sikerült volna a látványvilága és ez zavaró volt néhol. A zenére pedig azt tudom mondani, hogy jó érzés volt újra hallani a régebbi dalokat, nosztalgikus érzést váltott ki. Talán néhány helyen azért sok volt de nem tudom nekem még ez is tetszett. A szerelmi szál pedig szerintem jót tett a filmnek, életet csempészett bele és a karakterek lelkivilágába is. Lényegében a film nem mentes a hibáktól de bőven szórakoztató és szerethető tud lenni.