Közösség

Vélemény:

 

70 The Void

(2016)

The Void

 
respect the movies   2018.06.23 19:16
0

Szerintem egyáltalán nem egy rossz film, viszont úgy gondolom hogy nem is mindenkinek ajánlót ez az alacsony költségvetésű horrorfilm! Amikor először hallottam a filmről, szinte mindenhol csak pozitív jelzők armadájával jellemezték és negatívumként alig említettek valamit is róla! Úgy körülbelül egy évvel ezelőtt volt elsőnek szerencsém ehhez a filmhez, és be kell hogy valljam, az én szívemet annyira nem sikerült megnyernie. Ami a legnagyobb problémám volt, hogy számomra valahogy nem akart összeállni a története. Kissé nehézkesnek nem túl gördülékenynek éreztem és ez anno nagyban hozzásegített ahhoz, hogy annyira ne ájuljak el a filmtől! Nem oly régen megtekintettem újra a filmet és azért most sokkal több pozitívumot is felfedeztem benne, de számomra a történet kesze-kuszasága még most is döntő tudott lenni! Persze sokszor lehet azt mondani egy filmre, hogy a hangulata azért sok mindent meg tud menteni a filmből és ez erre a filmre is nagyon igaz volt, csak sajnos azért a horrorfilmesek is már megtanulták azt a leckét, hogy igenis fontos egy horrornál a hangulati elemek adagolása. A karakterek nem voltak rosszak, bár szerintem nem is voltak annyira kibontva, inkább csak amennyire a történ megkívánta.Az alacsony költségvetés mellet, viszont nagyon is korrekt látványvilágot kapunk, sőt néha már akár betegnek is merném mondani. Nem azt mondom hogy egy igazi gyöngyszem a horrorfilmek közt, de akik szeretik a kicsit elvontabb történetű furcsa horrorfilmeket azoknak mindenképp érdemes egy próbát tenni vele!