A szabadság hangja

A szabadság hangja

Sound of Freedom
De Matt

Tim Ballard (Jim Caviezel) az Amerikai Egyesült Államok kormányának különleges ügynökeként dolgozik. A belbiztonsági minisztériumban a nemzetközi gyermek- és emberkereskedelem ellen küzd. Ám minden sikere ellenére egyre inkább kiábrándul a szörnyű bűncselekmények végtelennek tűnő… Több

Premier (HU): 2024.01.25. | Telekom TVGO (2024.04.11.)
Forgalmazó: ADS Service

2024.04.23 De Matt

Mindenkinek látnia kell

Jó film, amely egy nagyon aktuális, de szomorú témát dolgoz fel, óriási, mondhatni társadalmi jelentőséggel bír. Döbbenetes, hogy pénzért mit meg nem tesznek egyesek ebben a világban! Az viszont még fontosabb, hogy létezzenek olyan rendíthetetlen emberek, akik ezeket felfedik, és tesznek az erőszak, a pedofília és a rabszolgakereskedés ellen.

2024.04.03 Juki-onna

a nap véleménye

Egy nagyon komoly téma, de valahogy mégsem sikerült vászonra vinni

Végignéztem, hogy mindenki öt csillagot adott erre a műre a Mafab.hu oldalán. Ha a történetet kellene értékelni (de ez rossz kifejezés, mert ezt a történetet nem is tudom, hogy szabad-e pontozással értékelni, hiszen fájdalom és kilátástalanság jár a ... Teljes kritika

2023.12.11 Jocpappa

2023 legjobb filmje! – nem való mindenkinek.

Befutott 2023 TOP 1 mozija. Kemény film, eléggé megviselt nézés közben. Emiatt nem is ajánlom mindenkinek. Viszont zseniálisan kivitelezett, rettentő fontos film, az elkészültének és kiadásának hátteréről pedig egy külön folytatást lehetne készíteni. Feszült érdeklődéssel néztem végig, kevés ilyet találok. Számomra 2023 legjobbja (bár még van néhány nap az évből), és a téma miatt túl is mutat azon, hogy csak egyszerű filmként gondolják rá. +1: Naná, hogy világszerte a baloldal tiltakozott legjobban a film kiadása ellen és Letterboxdon is ők fikázzák. Nehogy már ne lehessen gyerekeket erőszakolni, meg mi az, hogy hívők is rendezhetnek filmet.

2024.02.05 Tonyka

Merítkezzűnk meg az emberi természet legsötétebb mocskában

Maximális pontszám nem véletlen, nem igazán szoktam levonni igaz történetből. Ezzel tisztelegve az érintettek előtt. Más szemmel ülök oda, mint egy popcorn filmhez. Nem keresek színes robbanásokat, pörgős akciókat. Tudjuk, az élet nem így működik, má... Teljes kritika

2024.02.22 stevepisti

Nagyon kemény, felkavaró, nehezen emészthető, igaz film!

A film 33 224 470 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 13 679 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film eredetileg 2018-ban készült el, de évekbe telt, mire megjelent; a film készítőit több forgalmazó cég is elutasította.Szerző: csd

Eredetileg a 20th Century Fox forgalmazta volna a filmet, miután a Disney felvásárolta a stúdiót, a projektet félretették.Szerző: csd

Az Angel Studios tömeges felajánlásokból finanszírozta a forgalmazási és marketingköltségeket.Szerző: csd

A producerek akarata ellenére Tim Ballard személyesen ragaszkodott ahhoz, hogy Jim Caviezel játssza őt a filmben.Szerző: csd