Közösség

Vélemény:

 

30 Gremlin

(2017)

Gremlin

 
respect the movies   2018.01.06 20:07
0

Szerintem...finoman szólva is gyenge lett ez a film! Pedig amikor először láttam az előzetesét, nagyon is vártam hogy végre láthassam! Először is, a filmnek az égvilágon semmi köze az 1984-es Szörnyecskékhez (Gremlins) mert legalább az egy jó film volt, nem úgy mint ez! Persze voltak értékelhető dolgok ebben is, csak azokat nem láthatta a néző, mert vagy az ötlettelenség vagy a költségvetés szabott gátat neki! Mégsem mondanám a filmet teljes mértékű csalódásnak (egy tízes skálán a kettes értéket azért simán tudná hozni) mert azért nyomokban fel lehetett fedezni feszültséget a történetben, hangulatban pedig azért elég kellemesen sötét lett! A színészek jóval az átlagos alatt teljesítettek, bár nem is volt nagyon kidolgozva a karaktereik és sajnos a szörny karaktere is nagyon de nagyon felszínes lett! Pedig a történetben volt potencia! Tehát akik látták a film előzetesét és eléggé kíváncsiak lettek rá, azoknak csak óvatosan vele, nulla elvárással és akkor talán nem csalódnak akkorát mint én!