Jonah Hex

A fejvadász Jonah Hex fél arcát szörnyű sebhely torzítja. Az egykori konföderációs katona személyét valóságos legenda veszi körül, mondván, hogy a férfi túlélte a halálát, és nincs senki, aki gyorsabban rántana fegyvert nála. A férfi csak egy valakit enged közel magához, az elbűvölő Leilát, akit szintén a sötét múlt árnya kísért. Egy napon Hexet megkeresi az amerikai hadsereg, és alkut ajánl neki. Visszavonják a fejére kitűzött vérdíjat, és így újra szabad ember lehet, ha hajlandó elfogni egy veszélyes fickót. Quentin Turnbull az ördöggel cimborál, és élőholtak seregét akarja a világra szabadítani.

Rendező: Jimmy Hayward
Premier (HU): 2010.10.20.

2022.02.26 Bakugan

Képregényrajongóként hallottam már Jonah Hex karakteréről, de a nevén és a kinézetén kívül semmi konkrétumot nem tudtam róla. Tekintve azt, hogy kedvelem a képregény-adaptációkat, és milyen neves színészek vannak a filmben, többek között például Mich... Több

2021.11.29 harnas1207 Nézhetetlen

Húhh, hát ez rendkívül gagyi volt. Ocsmány főhős a szép nővel az oldalán keménykedik, a cselekmények meg csapongnak ide-oda. A képregényes hasonlat teljesen megfelel a valóságnak.

2019.12.12 Norbert93

Veszélyesen idétlen és lapos

Michael Fassbender, Josh Brolin, John Malkovich...ezek az ismert és elismert színészek a nevüket adták egy ilyen borzadályhoz. Nem értem, hogy ilyen tapasztalt emberek, hogy a fenébe nem látták át ezt a forgatókönyvet. A néhány soros leírás alapján a laikus néző még el is hiheti, hogy lehet némi fantázia a filmben de ennek az ellenkezője az első jelenetekben megmutatkozik. Annyira lelketlen és lapos, hogy még trash filmnek is kevés lenne, azaz éppen Megan Fox-hoz illő darab, a többieket pedig tényleg csak sajnálni tudom, hogy ekkora szégyenfolt került a nevükre.

2021.05.29 Szentgróti Patrik

Kicsit összecsapottnak éreztem a filmet, volt benne potenciál, csak hát ilyen rövid játékidővel nem is lehetett megvalósítani sajnos. Átlagos DC kategória, de azért szórakoztató volt.

2015.11.12 gihera81

Olyan az egész film, mintha átpörgetnénk egy képregényt (a szó legkevésbé nemes értelmében), röpke, nem különösebben kifejtett jelenetek követik egymást, szinte látja is az ember a szövegbuborékokat egy-egy snittnél a szereplők feje mellett.

A film, a Houstoni Filmkritikusok Szövetségétől "kiérdemelte" a 2010-es év legrosszabb filmjének címét.Szerző: Archívum

A film nem volt egy kasszasiker, hiszen 47 millió dollárból készült el, és alig 11 milliót eredményezett.Szerző: Archívum

A film egyik harcjelenetében Josh Brolin-nak sikerült véletlenül eltörnie John Malkovich hüvelykujját. Szerző: Archívum

A film munkálatai a 20th Century Foxnál még 2000-ben elkezdődtek,de nem lett belőle semmi, majd 2007-ben megvásárolta a Warner a jogokat, és felgyorsultak az események. Szerző: Archívum