Közösség

Vélemény:

 

69 Isten hozott Marwenben

(2018)

nem rossz, de valami hiányzott belőle hogy kiváló legyen

 
Crystaldeer   2020.09.23 17:48
1

Ha nem olvasom el előre, hogy Steve Carell játszik benne, komolyan fel sem ismertem volna az első percekben annyira jól azonosult a karakterrel. Nekem nagyon tetszett az egész film. A mai technológiának köszönhetően ma már mindenből lehet élőt csinálni és nagyon tetszett a film megvalósítása, és hogy a történet is folyamatosan fedte fel az életrajzi elemeket is. Az is nagyon tetszett, hogy egyálltalán nem volt teljesen kiszámítható a cselekmény (nekem legalábbis biztosan nem). Kalandos, fantázia dús bár azért a vígjátéktól messze áll. Tehát ha nevetős vígjátékra vágysz, akkor ez nem te a filmed. Ugye megtudhattuk azt is, hogy ez egy valós történeten alapszik, hát őszintén mondva a főhös szerintem nem kicsit beteges. Egy kicsit talán odarepített vissza amikor még gyerek voltam és sokat játszottam mindenféle plüssállatokkal, figurákkal, hangot adva neki, és hát igen nem egyszer álmodtam róla, hogy bárcsak valósak lennének, de ezzel szerintem sok gyerek van így, viszont ebben a röpke 2 órában ez a film magával ragad egy szuper elképzelt világba, és talán így már a főhöst is meg lehet érteni, hogy sokszor miért kényszerül abba a világba elmenekülni. Hogy kiválót adjak rá, valami icipici kis dolog hiányzott a filmből, nem tudom miért éreztem így, de az biztos hogy nagyon sok munka van a mögötte a megvalósítás miatt.