Közösség

Vélemény:

 

85 Előre

(2020)

A legmeghatóbb Pixar film????

 
Félix   2020.10.26 12:56
1

Érzelmes film tök jó sztorival. Csak pár percig mindenáron akarták látni az apjukat. Hát igen, ez nagyon megható volt. Engem tényleg meghatott. Na de a poénokról se feledkezzünk meg! Azokból is van sok. Mikor Barley összezsugorodik. Király! A manók is nagyon jól megvannak csinálva. Nem tudom, mi kell még. És a szerelem a rendőrló és a két főszereplő anyukája között. Én mindenkinek ajánlom ezt a filmet. Aki akar érezni egy kis drámát, és akar nevetni, és ezt mozizással akarja megtenni, ha beül az Előre című filmre, tuti össze fog neki jönni. Barly szerintem mókásabb, mint a testvére, azaz, mint Ian. Barley, mikor az elején próbálja órákon keresztül elővarázsolni az apukáját... hihetetlen! Az Előre családi mozizásra is nagyon megfelel, és szerintem nemcsak a gyerekeknek, felnőtteknek is remek kaland lenne. Én nem hittem, hogy ilyen remek mozizás lesz nekem ez a film. Én tényleg mindenkinek ajánlom. Ha valaki megnézte ezt a filmet, mint én, az nagyon jól tette, akinek meg még nem sikerült, az nézze meg nyugodtan, jó szórakozást kívánok! Srácok, nézzétek meg!!!