Közösség

Vélemény:

 

64 Örökkévalók

(2021)

Örökkévalók

 
Zoltán384279   2022.04.21 12:31
0

Mindenféle várakozás nélkül ültem neki a filmnek, főleg azok után, hogy a Végjáték óta nem készült normális Marvel film. (Bár előtte se sok volt.) Míg régen a Vasember, a Thor vagy Amerika kapitány elég jól sikerültek, a folytatások egyre rosszabbak lettek. A Végjáték óta pedig egyenesen szenvedés megnézni a Marvel filmeket. Csalódást vártam, a kérdés az volt, hogy milyen irányú lesz. Hát sokakkal ellentétben nekem nagyon tetszett. Tetszett, hogy próbálták bevonni az általam kedvelt mitológiát, láthattuk, milyen lenne, ha köztünk élnének az istenek. Mindig is jobban tetszett az a felfogás, hogy több isten van, mindenért felelős valaki, mert ha egy személy dönt mindenről, annak jó vége nem lesz. Azzal sem értek egyet, hogy az "ismeretlen" színészek nem tesznek jót a filmnek. Szerintem egy "sztár" sem kellett volna bele. Simán elbírta volna a film. Kb olyan hosszú volt, mint az új Pókember, de míg azt legalább 5 óra alatt néztem meg, ez a film megállítás nélkül végigment. Számomra érdekes volt. Persze vannak hibái (pl a most már kötelezővé vált langyi vonal megint felidegesített), de remélem lesz folytatás. Mert ugye mindig kapunk egy ígéretet a végén, aztán úgyis a bevételtől függ minden. De én szeretném látni, hogy a főganajt is megszivatják.