Közösség

Vélemény:

 

59 Thor: Szerelem és mennydörgés

(2022)

Végre egy "normális" Marvel film

 
Zoltán384279   2022.09.25 19:13
0

Az utolsó Bosszúállók film után azt hittem, hogy nem fogok több jó Marvel-filmet látni. (A sorozatokat ne számítsuk, mert egyet sem láttam és nem is érdekelnek.) A Pókember-filmek összesen 3 pontot érnek a szememben, annyira idétlenek, a Strange 2. részéről nem is beszélve. A 10 gyűrű még elment egynek, mert volt benne egy kis változás, de a Mandarinos fickó nélkül még jó is lehetett volna. Ami azt illeti, összesen 3 szereplő van a Marvel univerzumban (akik saját filmet is kaptak), akik érnek valamit. Stark, Lang, és persze Thor. Amerika kapitánynak bőven elég lett volna 1 részt csinálni, ahogy Hulk is egyet kapott. Visszatérve a Thor filmekhez. Az első résznél még az látszott, hogy komolyabb karaktert akarnak belőle csinálni, aztán elvitték a bohóckodás felé őt is. És elkerülhetetlen volt, hogy a későbbiekben így alakulnak majd a filmjei is. Viszont ahogy a többi szereplő kitalált hős, Thor egy mitológiai alak. Ezek a dolgok visszaköszönnek a filmjeiben is. Kivéve ezt. De szerintem nem lett belőle gond. Szerintem jól rakták össze a filmet. A poénok jók voltak, szerintem nem volt túl sok belőlük, és bizony nagyon komoly volt a sztori eleje és vége is. (Sajnos a vége nem úgy alakult, ahogy vártam, de így volt szép.) Nekem hasonlított kicsit a Végjátékra. Vannak benne hibák, de nem 1x nézhető, mint az elején felsorolt filmek. Plusz ebben is jó a zene, ahogy a Ragnarokben volt. Félve néztem meg, de kellemesen csalódtam.