Közösség

Vélemény:

 

59 Beszélj hozzám!

(2023)

Ezek a mai fiatalok...

 
csontmániákus   2024.02.04 17:19
0

Hát igen, ez erős film volt. És már itt be is fejezhetném a véleménynyilvánítást, de ez a film megérdemli a litániát. Szóval kezdjük, karakterek, hát én ennyi felelőtlen tinédzsert még nem láttam egy filmben, az is biztos. De szerencsére ez a felelőtlenség kellett ahhoz, hogy nagyot üssön a film. A főszereplő elég idegesítő, de ez nem a színésznő hibája, direkt így lett megírva a karakter, ezzel is ábrázolva, hogy a mai fiatalok mennyire meggondolatlanok. A történet pacek volt, mutatott pár új dolgot, amit még nem láttam. Na de a horror kellékek, amik igazán jóvá teszik a filmet, nagyon ütöttek. Csak ha rá gondolok a filmre, már várom, hogy a sötétből rám ijesszen egy szellem. Nagyon jól teremtette meg a feszültséget, ami miatt a néző egy percre se maradhatott nyugton, és ráadásul ezt mind jump scare-ek nélkül érte el, figyelemreméltó. És az a zene, azt nem tudom. hogy mégis ki meg hogy hogyan tudta kitalálni, hogy még jobban sz*rjam össze magam tőle, de az igen, profi. Minden horror rajongónak kötelezővé tenném e film fogyasztását.