Közösség

Vélemény:

 

62 Idő

(2021)

Idő

 
Klauka89   2021.10.31 22:50
2

Én hármast adok, mert az alap elgondolás valami hihetetlenül jó sztori. A feldolgozása nem volt éppen példaértékű. A szereplők nem túl megnyerőek, nem szimpatikusak, egyik sem. Nem tudtam együttérezni egyikkel sem, igazán csak sodródtam a történtekkel. Viszont semmiképpen nem mondanám unalmasnak, mert pörgött a sztori, és végig lekötötte a figyelmem. Vannak benne abszurditások, mint a tumor kivétele, meg az egyperces terhesség. Nos, olyan érzés ébredt bennem, mintha kapkodva lett volna kidolgozva a forgatókönyv, mintha nem lett volna rá elég IDŐ. Ha még egyszer átgondolták volna, összeszedettebb, kidolgozottabb, hitelesebb film születhetett volna belőle. Egyszer simán meg lehet nézni, ám többször nem tenném. A végén tetszett, hogy nem hagyták egy esetleges folytatásra azt, hogy túlélte-e valaki, visszajut-e valaki, lesznek-e válaszok. Nem hagyták nyitva a kapukat, kaptunk válaszokat, nem nekünk kell kitalálni, hogy vajon mi történhetett. Nem bánom, hogy nem moziban néztem meg, de egy otthoni mozinak simán jó.