Közösség

Vélemény:

 

NA 12. rész

(2017)

2. évad 12. rész Sikoly

 
Yosihiro   2022.03.06 11:56
0

Érdekes évadzárót láthatunk, ahol végre valamit megtudunk. Kiderül, hogy az óriások valójában emberek. Erennek van egy Dominátor képessége és ezzel tudja irányítani az óriásokat. Szóval a sorozat még koránt sem fejeződött be és sok olyan szálat hagytak a készítők még parlagon heverni, ami még befejezésre vár. Mindennek a központjában Eren áll és Connie is szerintem fontos szerepet játszik majd. Ebben a részben főleg a hőstettek domináltak, de Eren volt a középpontban. Érzelmek terén Erwin parancsnokot és Ymir és Kirsta azaz Historia és Hannes parancsnok tettei emelkednek ki. Bizakodóak lehetünk hiszen ezzel még nem fejeződött be a harc és igazából nem tudhatjuk miként fog alakulni az emberiség sorsa, talán a harmadig évadban erre választ kapunk. Lehet új szereplők és hősök is születnek majd. Mikasa monológját a harc alatt nem értettem, de lehet egy szerelmi vallomás volt a sállal együtt, de erre nem derült fény, még erre is várjuk a választ és arra is, hogy pl Historiával mi lesz? Sok itt a kérdés tehát lassan elkezdem a harmadik évadot is. csak ajánlani tudom ezt a részt is remek lett Üdv Yosi.