Közösség

Vélemény:

 

81 Sweet Home

(2020)

Sweet Home

 
Rea387147   2021.04.04 11:56
0

Nagyon szerettem és szeretem ezt a sorozatot is, viszont volt benne pár "anyaszomorító" is – hogy szépen fogalmazzak –, akik játszották a szépfiút. Na de véleményem szerint ők is kellenek, és mellesleg voltak jó és nagyon jó szereplők a sorozatban. Például itt is főszerepben látható Song Kang is (akit páran lehet, ismertek a Love alarmból, ugyanis Song Kang játszotta Hwang Sun Oh-t a sorozatban). A személyes kedvenceim az ikrek és természetesen Hyun-su volt. *JLNFLN amikor "szörnnyé" vált – vagy minek hívják –, az a jelenet lenyűgöző és szuper "beteg" volt. Annak a jelenetnek imádtam minden percét.*⚠️ Mondjuk az eleje egy kicsit lassan indult, de megérte kivárni, ugyanis a harmadik rész az szinte egy érzelmi hullámvasút volt számomra, úristen, nem bírtam sírás nélkül. ㅜ.ㅜ Aztán egyre több új és izgalmas dolog történt, és folyamatosan derültek ki dolgok. Olyanok is, amire esetlegesen nem is számít akkor a néző. Nagy a valószínűsége, hogy újra meg fogom nézni ezt a sorozatot. Emellett azt is tudom mondani, hogy bekerült a TOP5-ös listámba, a kedvenc koreai 'horror/sci-fi' sorozataim közé. Mindenkinek tudom ajánlani, aki egy kicsit is szereti az ilyen fajta sorozatokat, vagy esetleg aki egy kicsit is rajong a thrillerekért. Hidd el, nem fogod megbánni, hogy elkezdted! ( ˘ ³˘)♥ ~Rea