Közösség

Vélemény:

 

60 Asoka

(2001)

Asoka

 
Mayolika   2018.08.10 16:35
0

Nagyon szeretem SRK filmjeit, és Bollywood történelminek szánt filmjeit is. Ezért dupla kíváncsisággal kezdtem bele a film megnézésébe. Az első 10 perc kellően megadta az alaphangulatot, és izgalmasan felvetette a történet alapjait. Aztán jött egy teljes óra szenvedés. Szeretlek, nem szeretlek, menj innen, gyere ide. A történet nem mozdul semerre, viszont több felejthető hosszú szerelmes dalt lehet végighallgatni. Kareena egyszerűen nem illik ebbe a filmtípusba, vagy nem jó színésznő. Modoros, hiteltelen és borzalmasan áll a kard a kezében. Lentebb olvastam, hogy először Aishwarya-nak szánták a szerepet. Szerintem sokkal jobb lett volna. Aztán végre elszakadunk az agyzsibbasztó szerelmi drámától, és végre elkezdődik az igazi történet, ami egyébként (innen) elég jól követi a valódi eseményeket. És izgalmas pergő élvezetes film lesz belőle a nagyon jó SRK-val. Szemmel láthatóan jól érzi magát a szerepben, szinte minden jelenetben benne van, az ő karizmájára épül az egész. Pedig igazából sosem gondoltam kosztümös film alkatnak. De ezt is tudja. Sajnálom azt az egy órát, jobb lett volna, ha folytatják helyette a történetet a kalingai csata utáni történésekkel.