Villám Charlie

Villám Charlie

Fast Charlie

Charlie Swift húsz éve dolgozik Stannek, az idősödő maffiafőnöknek ezermesterként és bérgyilkosként egyaránt. Amikor egy rivális főnök megpróbálja likvidálni Stant és egész csapatát, Charlie nem tudja megmenteni főnöke életét. Most már egyedül, Charlie semmitől sem riad vissza,… Több

Forgatókönyvíró: Richard Wenk
Premier (HU): 2024.01.25. | Telekom TVGO (2024.04.26.)
Forgalmazó: Vertigo

Pierce Brosnan
James Caan
Pierce Brosnan
James Caan
Morena Baccarin

KULCSSZAVAK

2024.01.29 brsvktr87

Ahhoz képest, hogy nem igazán volt "bereklámozva" ez a film, ergo nem is igazán lehettek rá a büszkék a készítők, szerintem nagyon is egy remek film lett. Brosnan örömjátékát láthatjuk, amit csak megfejel az egészen jól megírt történet. Nálam jár ezért a négy csillag.

2024.01.28 jaszon

Határozottan Brosnan miatt néztem meg ezt a filmet és nem is kellett csalódnom. Irtó jó hangulatú film, nem untat, nem ül le a sztori. Érdemes rá beülni.

A film 7 947 705 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 3 357 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Amikor Charlie hozzáfér a házában lévő légkondicionáló szellőzőnyílásából a készpénz- és fegyverraktárához, az egyik pisztolyt a kezébe veszi, amely egy Walther PPK volt, ez volt James Bond kedvenc pisztolya. A címszereplőt alakító Pierce Brosnan pedig 1995 és 2002 között alakította a karaktert. Szerző: csd

A filmben James Caan posztumusz alakítása látható.Szerző: csd