Közösség

Vélemény:

 

50 Pee Wee nagy kalandja

(1985)

Pee-Wee

 
Yosihiro   2019.06.01 13:45
0

Ezt a filmet nem tudom hová sorolni. Igazából nem is mesefilm nem is kaladnfilm. A szereplök alkaítása nálam kritán aluli bár a film mondanivalójában van valami de az sem éri el a két csillagnál többet. Már az elsö filmkockák is elég furák és maga a történet vezetés is. Van egyrész a filmben amikor azt lehet hinni, hogy jó mederben van de aztán a vége megint kiábrándító. A mese része sem jön be nekem bár az hogy az állatok beszélnek talán az még jól jön ki. A cikusz bemutatása viszont nem sikerült jól. Az a fogás viszont tetszett mikor a felnöttek gyermekké változtak, de ennek ellnére sem tudott a film adni egy 3 csillagos közepes érzetet. Az érzelmek terén pedig hullámzik igazából nem érezni a szerelemt a dühöt és féltékenységet mintha egy csipet esne le mindenböl és ezt jól megkeverjük alapon mutatják be. Az állatok produkcióüja talán még kiemelkedöbb mint a szereplöké azt jobban tudtam értékelni ebben a filmben mint bármi mást. A képi vágások és rendezés gyenge a zene is néhol túleröltetett. Összeségében egy gyenge filmet kapunk némi kis plusszal ami igazából a két csillagnál nem érdemel többet. Üdv Yosi !