Közösség

Vélemény:

 

70 Mérges pókok

(2002)

Mérges pókok

 
Yosihiro   2019.04.20 21:03
0

Végre sikerült egy jó pókos filmet megnéznem, ami ugyan nem volt rémisztő, de annál szórakoztatóbb. A történet nekem már-már akciófilmhez hasonlít, de szerintem remekül összerakták. Ugyan van benne némi baki, de mindezektől eltekintve egy nagyon jó, szerethető, humoros film. Ebben a pókos filmben legalább van elképzelés, látvány, érzelem, humor, akció, és ez az, ami felemeli a pókos filmek közül. Nem kell félnünk, nem rémisztő, de vannak benne igen jól fényképezett, látványos jelenetek is. A szereplők ugyan nem emelik a film minőségét, de hozzák a közepes színvonalat, ezért sem emeltem ki senkit. A történet remekül tálalja, hogy mitől nőnek meg a pókok. Ez összehasonlítva pár pókos filmmel igazából a legjobban filmre vitt pókos történet szerintem. Nem hagyták ki a romantikát, a tinédzserek lázadó korát, valamint olyan üldözési jeleneteket, melyek már akár akciójelenetbe is illenek. A humor része, azt hiszem, kidomborodik, de vannak részek, amikor már túl erőltetettnek éreztem. Összességében a képi és hanghatások szerintem jól sikerültek, és ez meg is alapozta a film értékelését, amit négy csillagra tettem. A történet ezt tovább fokozta ugyan, de a szereplők sablonos játéka a négy csillagon tartotta ezt a filmet. Csak ajánlani tudom mindenkinek, hiszen remek kikapcsolódás minden korosztály számára. Üdv, Yosi