Közösség

Vélemény:

 

60 Üvöltő szelek

(1992)

Üvöltés

 
Yosihiro   2019.06.26 21:20
0

Igen üvölteni tudnék...... Azt hiszem ez a film nem sikerült jól és akkor nem állok messze a valóságtól. A szinészek teljesítményétöl többet vártam de csalódnom kellett. Bár valjuk meg öszintén a forgatókönyv sem volt acélos. A film tartalma nem tudta tudja átadni az érzéseket. Igazából nem láthatunk érzehetünk forró mindenre kiterjedö szerelmi köteléket. Csupán haragot , féltékenységet dühöt kapunk. A szerelem érzése csak "nyomokban" érezhetö látható. Összességében a film képi vágása és a forgatóköny 3 csillagot érdemel míg a szinészi alakítások csupán a 2 csillagot . A hangi effektek 3 csillag. Igazából nincs olyan momentum ami igazából megragadna az emberben ezen film kapcsán pedig nagy várakozással ültem neki hogy megnézzem föként a színészek miatt is. Amit kaptam csalódás. A drámai rész is inkább szürkébbre sikerült mint drámaira és nem lehetett érezni azt a szívszorító fájdalmat amit ekkor kellene. Bár itt a vélemények megoszlanak, de valljuk meg öszintén ez nem sikerült jól. Pozitívumot igazából nem is tudok mondani. Üdv Yosi