Közösség

Vélemény:

 

77 Sorsügynökség

(2011)

Egy szórakoztató és egy elég fontos mondanivalóval rendelkező film!

 
Erik Csok   2023.12.31 23:13
0

Nálam 3 éve már szokás az, hogy az év utolsó napján is nézek valami jó kis filmet. A mai napon is így volt, viszont nem tudtam, mit nézzek, ez a film csak úgy jött. És most megnéztem, és milyen jól tettem! Számomra az év utolsó filmjének tökéletes volt, nagyon tetszett! Semmit nem tudtam a filmről, nem ismertem a történetét, nem néztem előzetest, csak annyit tudtam, hogy Matt Damon és Emily Blunt játszik benne. És azt mondhatom, hogy a történet az érdekes, a film izgalmas (főleg a vége felé), Matt Damon és Emily Blunt között pedig nagyon működik a kémia, minden egyes perc, amiben ők ketten voltak, az csodálatos, tényleg, gyönyörű szerintem! Mind a ketten jól játsszanak, és nagyon jó illet rájuk a karakterük, főleg Bluntra. Mondanivalója is fontos, még pedig az, hogy ha egy ember valamit tényleg nagyon akar, akkor a maga elé kerülő akadályokat is képes legyőzni, hogy elérje azt, amit akar, nincs kifogás. Ezt csodálatosan bemutatja a film, bemutat egy szép szerelmet is, és tényleg, aki ki akar kapcsolódni, és nézni akar egy jó kis filmet, az tegye meg ezzel a filmmel, mert megéri!