Hétköznapi kudarcok

Hétköznapi kudarcok

Ordinary Failures

Egy nagyvárosi történet, amelyben három nő éli átlagos mindennapjait. A dolgok viszont megváltoznak, hiszen különös események sorozata veszi kezdetét. Apró robbanások rázzák meg a hétköznapokat, ezek a különös jelengségek pedig rövid időn belül leuralják a teljes várost.

A legjobb dolgokon bőgni… Több

Rendező: Grosan Cristina
Forgatókönyvíró: Klára Vlasáková
Ország: Olaszország, Csehország, Magyarország, Szlovákia
Premier (HU): 2022.10.27. | Cinego (2023.03.09.) | Filmio (2024.04.11.)
Forgalmazó: Vertigo

Taťjana Medvecká

2022.10.28 tomvétsz

Én általában mindig megnézem Kerekes Vica filmjeit, ezőttal sem csalódtam. Szerintem egyszerűen fantasztikusan alakít ebben a filmben is, így már alapból miatta is érdemes megnézni.

2022.10.27 skyman

Engem ez a film nagyon elgondokodtatott, szerintem pont ilyennek is kell lennie egy jó alkotásnak. Valahol megváltozik az ember élete tőle.

A film 1 115 150 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 1 023 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film premierjére a Velencei Nemzetközi Filmfesztivál versenyprogramjában, a Giornate degli Autori szekcióban került sor.Szerző: csd

(2023. 06. 20.)
A régiek vége, az újat nem ismerjük
Kisszerűségében bájos első filmje után Grosan Cristina egészen komoly ambíciókkal fogott neki új mozija elkészítésének. A Hétköznapi kudarcokban az apokalipszis valóban bekövetkezik, de a katarzis elmarad. Több

(2023. 05. 10.)
Egy magyar rendező cseh nyelven forgatott cseh-szlovák-magyar-olasz koprodukciója arról, hogyan emésztenek fel bennünket a mindennapi kudarcaink. Több
Az Úr hangja
2018