Közösség

Vélemény:

 

56 Kopogás a kunyhóban

(2023)

Nem lett koppanás a kopogásból

 
erahurka   2023.02.02 09:56
1

Nem igazán tudok róla mit írni, elég fura élmény volt. Sokkal rosszabbra számítottam, elég jól lekötött a rejtély, hogy kik ezek, meg mi ez az egész, és emiatt végig volt valamekkora feszültség, szóval erre nem panaszkodom. Dave Bautista meg nagyon vicces volt végig, de nem vagyok benne biztos, hogy ez volt vele a céljuk. Elég repetitív, és bár zajlanak dolgok, valahol mégis azt érzi az ember, hogy nem történik semmi, a shyamalani csavar meg az, hogy nincs csavar, mondjuk a főcím után vártam volna valami olyan csattanót, hogy ez a The Visit 2, de ez is elmaradt. Ami kifejezetten nem tetszett, hogy a vérengzés mindig képen kívül történik. Nagyon idétlenül pont akkor fordítják el a kamerát, vagy csak a feje lóg ki az embernek a képből mert azzal történik valami, olyan volt néha, mintha másik képarányra csonkolták volna a filmet. Nem tudom, mi van idén a Universallal, a M3gan után zsinórban ez a második horror, amit féltek R-es besorolással kiadni. Viszont a feszültség fenntartása elég jól működik. Nem csoda, hogy semmitmondó volt a trailer, ebből nem is igen lehet jobb kedvcsinálót vágni szerintem.