Közösség

Vélemény:

 

68 Az örökösnő álarca mögött

(2022)

Hamis Csillogás

 
Ms. Akárki   2022.03.30 07:55
1

Rendkívül izgalmas volt ez a részben valós történet. Amolyan Pletykafészek sorozatra hasonlít stílusában és kialakításában a történetvezetés. A főszereplő színésznő tökéletes választásnak bizonyult. A hitelfelvételnél és sok más furfangos jelenetnél csak fogtam a fejem, hogy ezt meg hogy sikerült összehoznia?! Őrület, hogy milyen tökéletesen manipulálta maga körül az embereket. Mondjuk a kezdeti párja se volt kutya. A projektjébe keresett folyamatosan befektetőket, de kb. gyorsabban felélte Annával, mint ahogy jött a pénz. Nagyon jó volt szerintem, hogy a történések nagy részét visszatekintve az újságírónő szemén keresztül láthatjuk, és ezáltal az ő gondolatait is hallhatjuk hozzácsatolva. A Netflix egyik igazi gyöngyszeme, és ezt a folyamatos netflixes nézettségi adatai is bizonyítják. A zenék mások és frissek, remek karaktert adnak a hangulathoz. Mi 2 nap alatt végigdaráltuk, mert nem engedi el a néző figyelmét egy pillanatra sem. Kellemes meglepetés volt számomra, mert úgy ültem le elé, hogy abszolúte nem voltak nagy elvárásaim. 10/10 nálam.