Közösség

Vélemény:

 

78 Vaskarom

(2023)

Vaskarom

 
Kittikornis   2024.03.27 22:05
0

Elkezdtem... Megijedtem... 30 perc után lekapcsoltam... Pedig engem nagyon érdekelnek a true storys filmek, és nyilván nem a storyval volt problémám, hanem eskü... 48 évesen rettegtem ránézni Zackre! A múltkoriban megjelent szintén új vígjátékában is viszolyogtam az arcára nézni, mert úgy festett, mint 1 viaszbábú, de ebben a Vaskaromban egyenesen már gyomorforgató volt számomra a borzasztómód szétplasztikázott arca, ilyen fiatalon ráadásul!!!! Ijedtségemet még inkább az fokozta a látványával, hogy emlékeztetett a 70's évek Bill Bixby & Lou Ferrignós Hulk sorira. Az a paróka egyenesen förmedvény volt rajtuk is, pláne zöldben, de így 2024-ben a sminkmesterek alakíthattak volna valami jobbat Zack fejére, még ha 1978 is a dátum. Szóval... sorry... tényleg nem a film mondanivalóját pontozom le 1 csillagra, mert végig se néztem, és nyilván jól összerakott valós story lett alkotva vászonra, hanem egész egyszerűen nem bírta a gyomrom és a szemem tovább a torz kinézetű Zacket elviselni. A steroidos kipattintott test is furi számomra tőle... De mindenkinek jó filmezést hozzá... aki bírja.