2022.08.29 20:39 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen Olvasottság: <100x
1

Hiju, cöö, cöö, há, ha, hi, hi, hijú!

Mi a fene volt ez a híg lötty?

Mintha a nyolcvanas évek hongkongi "Zs" kategóriás filmjét néztem volna modernebb köntösbe bújtatva!

Hiju, cöö, cöö, há, ha, hi, hi, hijú!

A rendező, és egyben az egyik főszereplő, Keanu Reeves, aki a kínai kaszkadőréből próbált meg filmcsillagot kinevelni!

Nem sikerült, és egy rémisztően klisés, unalmas, és semmirevaló filmet láttam, amit jobb, ha minél hamarabb elfelejtek...

"Dróton rángatott" harci jelenetek, unalmas, és semmitmondó párbeszédek, ripacskodó keleti "színészek", és egy förtelmesen rossz Reeves...

Mi a sztori?

Egy összelopkodott, béna forgatókönyv, tele logikai buktatókkal, értelmetlenségekkel...

Az öreg mester, Yang (Hai Yu) aki a 80-as évekbeli filmekhez hasonlóan a levegőben (is) tud repkedni, állandóan morcos, és folyamatosan sületlenségeket beszél. Tanítványa, az állandóan lelkiismereti problémákkal küzdő 'Tiger' Chen Lin Hu (Tiger Hu Chen) pedig az alkatából kifolyólag kissé megmosolyogtató...

Valahogy semmi nem működik a filmben, és ez csak Keanu Reeves hibája, aki színésznek oké (nem itt), de rendezőnek rettenetesen gyatra!

Azt sem értettem, miért bujkálnak folyton a helyszíneken, és pont Kínában. Ugyan már!

Ott szinte megtalálhatatlan az ember, ha el akar bújni valaki, el is fog...

Maradok tisztelettel a jó öreg Jackie Channél, hiszen ott nem kell komolyan venni egy filmkockát sem. Igaz, itt sem tudom...

Halizű disznó?

Na menjetek ti a búsba!

Ott, ahol a kurta farkú malac túr!

Szenny, moslék, trágyalé...

Mr. Reeves, szégyellheti magát!

Kedvenc fotelem, és popcorn!


akció | dráma

Mark Donaka (Keanu Reeves) üzletember, egy biztonságtechnikai cég feje. Emellett a küzdősportok, a vér és a halál rajongója. Vállalkozását fedőcégként használva ugyanis... több»

1