Közösség

Vélemény:

 

70 Sötét égboltok

(2013)

Sötét égboltok

 
respect the movies   2018.02.22 20:03
3

Szerintem nagyon jó film volt! Nagy horrorrajongó vagyok és ezért nagymértékben fogyasztom is e remek műfajból a filmeket, de be kell hogy valljam, már jó ideje nem futottam bele olyan filmbe, amitől meg tudtam volna ijedni, de ez a film azért párszor még rám is rá tudta hozni a parát! Először is mindenképp érdemes a film előzetesét kihagyni a film megtekintése előtt, mert szerintem úgy még nagyobb hatást tud kiváltani majd! Valahogy úgy éreztem hogy a film készítőinek is valami hasonló volt a szándékuk ezzel, mert nem nagyon lehetett a film első egy órájában érezni, hogy mire is megy majd ki a "játék"! Ezt talán sokaknak nem is tetszhet majd a filmben, illetve azt gondolom hogy az sem, hogy egy elég lassú történetvezetésű filmről van szó! Igaz hogy mindig történik valami, de szinte a befejezéséig megtartja a film a komótos lassú építkezős stílusát! Viszont végig mesteri volt a feszültségadagolása és a hangulata! Számomra a karakterek és a színészválasztások is rendben voltak! Továbbá tetszett a történetben rejlő lehetőség is, illetve az érdekes felütés a film végén! Engem nagyon meggyőzött és ajánlom bárkinek a filmet!