Van valami a pajtában

There's Something in the Barn

2024.05.12 kaloz44

Én nem újra vágytam volna, csak lehetett volna viccesebb vagy morbidabb, de mivel egyik se volt annyira, mint amennyire reméltem, így gyenge, olyan közepesen gyenge volt számomra.

2024.01.03 kabel

a nap véleménye

A pajtában semmi sincs

Ilyen agresszívan unalmas karácsonyi horrort rég láttam. Bevallom, a végén már inkább a mobilomon Redditet pörgettem, annyira nem érdekelt az egész film vagy bármelyik karaktere. Se nem volt vicces, se nem volt eléggé alpári vagy véres, egy langyos, ... Teljes kritika

2024.03.10 stevepisti

Vígjátéknak gyenge, horrornak béna. Összességében unalmas, én nagyon untam az egészet, sajnálom.

2024.01.05 RigbyTheMad

Fjøsnisse

Ebből a filmből is látszik, hogy Európa is tud csinálni jó filmeket. Nagyon jóra sikerült. Eléggé vicces is volt angolul is. Szereplők is jók voltak. Végre nem kellett bevándorlókat nézni a filmben. Megint kijött az, ahogy látom a hozzászólásokban, hogy ami jó, és nincs benne alja dolog, azaz meztelenség vagy szex, azt lepontozzák. Egyszer sem kellett tekerni a filmben, ami ritka manapság! Tipikus...

2023.12.30 Jocpappa

10/3

Sajnos a Gyilkos kobold-széria óta amelyik filmben kobold, manó és egyéb idegesítő kis teremtmény felbukkan, azt látnom nekem muszáj. Így esett a választás covidosan itthon döglődve erre a szörnyűségre. Két esetben tudott volna működni ez a film: 1. Ha annyira fárasztó humora van, ami miatt megéri megnézni. 2. Ha annyira gore, fekete humorú cuccot készítenek belőle. Egyik sem teljesült, így csak simán egy célközönség nélküli, Reszkessetek, betörők!-szerű film lett pajtakoboldokkal, amiben semmi nem jó, semmi nem működik, teljesen felesleges megnézni.

2023.12.30 philboy

Igazán nem akarom lehúzni, de szerintem nagyon lapos és középszerű film volt, simán kihagyható.

2023.12.28 papaja

Alapból nehéz valami újat hozni ebben a műfajban, de ez a film egyszerűen meg sem próbálja. Eléggé kínos volt ez így.