N/A

Videók

Négy pár, akik egy távoli tóparti faházban rekedtek egy bejelentett idegeninvázió előestéjén, felfedezik, hogy nem minden az, aminek látszik.

(szarka84)

Forgatókönyvíró: Michael Szymczyk
Premier: 2024.03.01.

KULCSSZAVAK

2024.04.10 kabel Nézhetetlen

Minek ilyen filmet csinálni?

Nem viccelek, a film első 45 percében nem történik semmi. Antipatikus, színészetre képtelen emberek kínos small talkot folytatnak egymással. Mindezt rossz vágással és kameraállásokkal sikerült átadni. De a legfurább, hogy az egész nem vezet sehová. Konkrétan csak random dolgokról beszélgetnek, amiknek az égvilágon semmi köze sincs a film központi konfliktusához. Nem nagyon vannak földönkívüliek a filmben, csak vártam és vártam, hogy a cringe jeleneteknek vége legyen, és vége elkezdődjön valami izgalmas sci-fi dolog, de azért van egy határ, ami után le kellett kapcsolnom a filmet. Tényleg nem értem, minek készült ez, vagy kinek volt ez a grandiózus víziója? A karakterek mind nagyon gyengék, de pont ezért jó lett volna nézni, ahogy szép lassan kinyírja őket valami idegen, mint mondjuk egy Jason-filmben vagy valamelyik nyolcvanas évek horrorban. De a film még ezt sem tudta kivitelezni. Ehelyett random ajtónyitások és nagylátószögű drónfelvételekre tettek stock horror hangeffektet, és azt hitték, ez ijesztő. Még csak nem is so-bad-it's-good kategória, hacsak nem aludni tervezel, ne nézd meg.