A boldogság sosem jár egyedül

Un bonheur n'arrive jamais seul

2022.10.16 Fikatours_blogger

Ifjabb koromban is imádtam az ilyen típusú, francia vígjátékokat (és Sophie Marceau-t). Ma sincs ez másképp.

2015.01.24 Zsofi821

Elcsépelt, sablonos, erőltetett poénok. Azt gondolná az ember, hogy csak 'beindul' a közepe felé, de nem. Vontatott és unalmas. Csattanó nélküli befejezés.

2015.11.12 Adell89

Laza flörtös-kapcsolatos limonádé, különösebben mély szántás nélkül, rokonítható a "házibulikhoz". A filmbéli karakterek távol vannak a valósaktól.Talán a film zenéje volt a legjobb,a többi nem igazán tetszett nekem.

2016.04.28 nagyniki987

A film azoknak fog tetszeni, akik egy nagyon könnyed, lassú folyású filmre vágynak, de számomra unalmas, kissé felületes,és a néző várja, hogy végre történjen valami, pörögjenek fel az események, jöjjön a nagy durranás, de ez elmarad, nem jön, hiába a várakozás. Lassú film, lapos humorral.

2015.11.16 Regi82

Laza,könnyed francia vígjáték ami teljesen kikapcsolt. Mindkét főszereplő alakítása tetszett. Bár a történet nem túl furmányos de végig lehet kacagni. Sophie még ennyi évesen is csodás!

2018.07.06 kisssjanka

Könnyed vígjáték lájtos poénokkal és kicsit elhúzódó melankolikus történettel. Nagy sztorit ne várjunk mert a filmben Tulajdonképpen nem történik semmi.

2016.02.16 dóri

Nem túl eredeti, kicsit túl romantikus is nekem, meg itt-ott klisés is, de én nagyon jól szórakoztam rajta,mert lehetett nevetni a filmen, a különböző helyzeteken.

2015.03.29 goldfisy

Csöpögős, giccses film, amely egyre inkább unalomba fullad. Amatőr színészi játék, zéró történet.

2015.12.11 Bius

Szórakoztató nem volt és kicsit már túlzásba vitték ezt a folytonos kedveskedést,romantikát.Tömény rózsaszín köd az egész film.Egyedül Sophie volt aranyos,csinos a filmben ahogy azt tőle megszokhattuk.

2015.01.29 Dotty90

110 percnyi önfeledt játék francia módra. :) Nekem tetszett.

2020.02.09 szami

Nekem nagyon tetszett! Nemcsak SM nőies bája, hanem a film nem túlbonyolított története miatt, ami kikapcsolt. Jókat nevettem, és egy vígjátéknak ez lenne a lényege.